Oferta specjalna 2020
Sprawdź, gdzie możesz uczyć się ze zniżką!

Na naszych stronach internetowych przedstawiamy aktualne ceny PO RABATACH, które uzyskaliśmy specjalnie dla naszych Klientów lub które obowiązują dla naszego regionu.
Poznaj bliżej kierunki oraz szkoły, w których możesz liczyć na niższe ceny:

Malta

 • Valetta
  rezerwując kurs i zakwaterowanie otrzymujesz darmowy Travel Card na cały pobyt (koszt takiej karty na tydzień to ponad 20EUR).

Irlandia

 • Cork
  Placówka uzyskała tytuł najlepszej szkoły języka angielskiego w Irlandii, a Klienci mogą tu liczyć na 5% zniżki od ceny kursu.

Włochy

 • Florencja
  Rezerwując kurs w Florencji zyskujesz 10% od standardowej ceny katalogowej.

 • Rzym
  Nasza placówka w Rzymie oferuje rabat na opłatę administracyjną, dlatego z nami zamiast 80 EUR zapłacisz tylko 40EUR. Druga połowa zostaje w Twoje kieszeni!UWAGA: Obecne ceny obowiązują na wyjazdy zarezerwowane i zrealizowane do końca 2020 roku. Promocje nie łączą się z innymi akcjami rabatowymi.
Arkadiusz Grudzień
Kielce

Wyjazd był fantastycznym doświadczeniem. Wspaniała atmosfera na zajęciach, świetni nauczyciele, bardzo urozmaicone metody nauczania i... naprawdę wyjątkowi ludzie, których spotkałem w szkole - z wieloma wciąż utrzymuję stały kontakt. Szkoła GLOSSA profesjonalnie zorganizowała cały wyjazd i śmiało mogę ją rekomendować każdemu, kto planuje wyjazd na kurs językowy za granicę.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.