Gwarantujemy najwyższą jakość i dobą cenę zagranicznych kursów językowych

Nasza gwarancja
Gwarantujemy najwyższą jakość i dobą cenę

Gwarancja jakości

  • Zapewniamy naukę języka w jego naturalnym środowisku (grupy międzynarodowe, niewielka liczba Polaków), co gwarantuje szybki postęp w przyswajaniu języka
  • Wszystkie nasze ośrodki posiadają akredytacje niezależnych instytucji gwarantujących wysoki poziom nauczania i komfortowe warunki nauki. W zależności od kraju są to: British Council, EnglishUK, EAQUALS, IALC, FELTOM, MEI-Relsa, CEELE, SOUFFLE, ASILS i inne.

Gwarancja najniższej ceny

Stosujemy oficjalne ceny naszych partnerów zagranicznych, bez doliczania jakichkolwiek prowizji. Często jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowy rabat lub ceny specjalne dostępne wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Szkoła języka polskiego okiem Alicja Kowalewska
Alicja Kowalewska
Warszawa

Byłam do tej pory na 3 kursach wakacyjnych we Włoszech. Co roku zostaję na dłużej ze względu na to, że jestem nimi zachwycona. Wszystkie sprawy formalne odbywają się bez przeszkód, a osoby pracujące w SJO GLOSSA są zawsze pomocne i można liczyć na szybkie załatwienie spraw. Współpracują ze świetnymi szkołami, dającymi wiele możliwości i atrakcji. Polecam każdemu, kto ma szansę w nich uczestniczyć.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.