Moim okiem - konkurs wakacyjny

Moim okiem
Dołącz do zabawy i prześlij nam zdjęcie z Twojego kursu językowego.

Pokaż innym, że nauka języka za granicą to także okazja do poznania i pokazania pięknych miejsc! Dołącz do zabawy i prześlij nam zdjęcie z Twojego kursu językowego.

Zobacz jak w 3 prostych krokach możesz zgarnąć nagrodę główną:


1. Jak ma wyglądać Twoje zdjęcie?
Forma zdjęcia zależy od Ciebie. To Ty pokazujesz nam świat swoim okiem, więc pokaż go dokładnie tak jak chcesz. Może to być zdjęcie z kursu, miejsca zakwaterowania, czy wycieczki po mieście. Ważne, żeby pokazać jak dobrze się bawisz!

2. Gdzie przesłać zdjęcie?
Zdjęcie doślij nam na adres foto@glossa.pl

3. Co możesz zyskać?
Twoje zdjęcie będzie starać się o nagrodę główną: Bon o wartości 100PLN do wykorzystania w salonach EMPIK oraz pakiet naszych firmowych gadżetów! Twoje zdjęcie może również zostać pokazane na profilu społecznościowym SJO GLOSSA.

Regulamin
1. SJO GLOSSA zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich zdjęć przesłanych na adres foto@glossa.pl na firmowych profilach społecznościowych.
2. Uczestnicy chcący wziąć udział w akcji przesyłając do nas zdjęcie jednocześnie wyrażają zgodę na jego publikację w celach marketingowych na firmowych portalach społecznościowych SJO GLOSSA i nie będą wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.
3. Raz w miesiącu (do 5 sierpnia 2019 dla zdjęć nadesłanych do 31.07.2019 oraz do 9 września 2019 dla zdjęć nadesłanych do 31.08.2019) specjalnie zebrana komisja wybierze jedno zdjęcie, które otrzyma nagrodę główną. Zdjęcia nadesłane do nas po 31.08.2019 nie będą brane pod uwagę w konkursie.
4. Decyzje komisji są niepodważalne i nie podlegają odwołaniu.
5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo na adres, z którego dotarło do nas zdjęcie. Wiadomość ta może się także pojawić na profilach społecznościowych i stronie internetowej SJO GLOSSA.
6. Nagroda wysyłana jest do Zwycięzcy po uprzednim kontakcie mailowym celem potwierdzenia adresu do wysyłki. Jeśli w przeciągu 30 dni od otrzymania wiadomości Zwycięzca nie odezwie się do nas celem ustalenia adresu do wysyłki, nagroda przechodzi na inną osobę, która zostanie wybrana poprzez specjalnie wybraną komisję w dodatkowym głosowaniu.

Agnieszka Prondzińska
Gdynia

Byłam w Limassol pod koniec września. Wtedy w szkole było już niewielu studentów, było kameralnie i wszystkich się znało. Pogoda w tym okresie wyśmienita, lato w pełni, bez męczących upałów. Polecam pokój w hotelu z widokiem na morze i na wysokim piętrze. Zachody słońca są czarujące.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.