Gwarantujemy najwyższą jakość i dobą cenę zagranicznych kursów językowych

Nasza gwarancja
Gwarantujemy najwyższą jakość i dobą cenę

Gwarancja jakości

  • Zapewniamy naukę języka w jego naturalnym środowisku (grupy międzynarodowe, niewielka liczba Polaków), co gwarantuje szybki postęp w przyswajaniu języka
  • Wszystkie nasze ośrodki posiadają akredytacje niezależnych instytucji gwarantujących wysoki poziom nauczania i komfortowe warunki nauki. W zależności od kraju są to: British Council, EnglishUK, EAQUALS, IALC, FELTOM, MEI-Relsa, CEELE, SOUFFLE, ASILS i inne.

Gwarancja najniższej ceny

Stosujemy oficjalne ceny naszych partnerów zagranicznych, bez doliczania jakichkolwiek prowizji. Często jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowy rabat lub ceny specjalne dostępne wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Mariusz Bardański
Warszawa

Kurs języka angielskiego okazał się trafnym i udanym wyborem. Wybór padł na Maltę, ze względu na walory geograficzne i pogodę w tym okresie, która była cudowna. Mogę ją polecić wszystkim, którzy chcą połączyć naukę z wypoczynkiem aktywnym wraz ze studentami z innych krajów. Generalnie podsumowując, świetnie prowadzone zajęcia, ogrom imprez organizowanych przez szkołę, świetna lokalizacja, basen, bar itd. Polecam wszystkim szkołę językową GLOSSA, która załatwia wszelkie formalności na profesjonalnym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.